Dahua Technology - Leading Video Surveillance Solution Provider

Genetec و Dahua همکاری شرکت

Times: Author:admin

سازگاری و انطباق سری دوربین های Eco-Savvy 3.0  و دوربین های 4K PTZ داهوا با نرم افزار Genetec Security Center 5.6GA ﺻﻮرت ﭘﺬﯾﺮﻓﺖ. در ﺻﻮرت رﺟﻮع ﺑﻪ وب ﺳﺎﯾﺖ www.genetec.com میتوانید ﻟﯿﺴﺖ دوربین ﻫﺎي ذکر ﺷﺪه را ﻣﺸﺎﻫﺪه ﮐﻨﯿﺪ.

دورﺑﯿﻦ ﻫﺎي ﺳﺮي Eco-Savvy 3.0 داهوا توانایی ارائه استریم ویدیو در رزولوشن هاي 1080P با سرعت 60 فریم در ثانیه،4 مگاپیکسل با سرعت 30 فریم در ثانیه و نیز 4K به صورت 15 فریم در ثانیه را دارند. ارائه ویدیو با رزولوشن بالا در فریم ریت هاي بالا، اغلب در پروژه هایی که جزئیات زیادي مورد نیاز می باشد به کار می رود. استاندارد H.265 نیز پهناي باند مورد نیاز دوربین ها و در نتیجه آن میزان فضاي مورد نیاز براي ذخیره سازي تصاویر دوربین ها را به نصف کاهش می دهد. هم چنین این سري از دوربین ها، از انواع آنالیزهاي هوشمند تصویر فوق العاده اي مانند تشخیص خودکار چهره، عبور از خط مرزي مجازي با قابلیت تعیین جهت حرکت و حفاظت پیرامونی مجازي هوشمند پشتیبانی می کنند. آنالیزهاي تصویر یاد شده، موجب میشوند بازدهی سیستم امنیتی دوربین مدار بسته ارتقا پیدا کرده و کاربران به جزئیات بیشتري دسترسی

پیدا می کنند.

با بهره وري از بزرگ نمایی قدرتمند و عملکرد مناسب در چرخش هاي عمودي و افقی دوربین هاي اسپید دام 4K داهوا میتوانند فضاهاي وسیعی را با جزئیات بیشتري پوشش دهند. این دوربین قابلیت ارسال استریم ویدیو با رزولوشن 4K به صورت real-time را دارد. میتواند تا 30 برابر بزرگ نمایی داشته باشد و با تکیه بر فیلتر مکانیکی ICR و لامپ هاي تابشگر LED امکان ارائه تصویر مناسب در شرایط نوري متغیر را داراست.

Genetec در 1997 تاسیس شده و به عنوان یکی از نوآور ترین شرکت ها، دومین نرم افزار قدرتمند جهان در زمینه مدیریت تصاویر را ارائه نموده است. آن ها یک پلتفرم نرم افزاري، سخت افزاري و نیز سرویس هاي مبتنی بر ابر شبکه براي صنایع حفاظت فیزیکی و امنیت عمومی را تهیه کرده اند. مشهورترین محصولات آن ها  Security center, ستم هاي نظارت تصویري، کنترل تردد و تشخیص خودکار پلاك را یکپارچه سازي میکند.

به گفته ي James قائم مقام مرکز مدیریت امور بین الملل شرکت داهوا، سازگاري و تطابق با Genetec یکی از موفقیت ها و دستیابی هاي بزرگ امسال داهوا در بازارهاي بین المللی به شمار می آید زیرا کاربران نرم افزار Genetec میتوانند در گسترش پروژه هاي خود از دوربین داهوا استفاده کنند."

همکاري با     Genetec به خوبی با ارزش هاي اصلی داهوا که شامل سازگاري ، انعطاف پذیري و توجه به مشتري است، هم سو می باشد. با تاکید بر نوآوري در تکنولوژي، کیفیت و سرویس ، شرکت داهوا می کوشد تا با هدف " جامعه امن تر، زندگی هوشمندانه تر" براي مشتریان خود سرویس و محصولات در رده جهانی ارائه نماید.